شهروندان: معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش از رزمایش مشترک این نیرو با دیگر نیروهای مسلح در سال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، امیر عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش صبح امروز شنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت 12 بهمن که در ستاد نهاجا برگزار شد، در جمع خبرنگاران با ابراز رضایت از رزمایش اخیر فداییان حریم ولایت-چهار این نیرو، گفت: انشاالله در سال آینده نیز به منظور هماهنگی بیشتر با دیگر نیروهای مسلح کشور و با هدف بالابردن توان دفاعی و نظامی خلبانان و جنگنده‌ها رزمایش مشترکی را برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دو روز از دهه‌فجر به نیروی هوایی ارتش اختصاص دارد، عنوان کرد: افسران نهاجا در روز 12 بهمن حفاظت از امام(ره) را بر عهده داشتند و در نوزدهم بهمن نیز با دیدار و بیعت با رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران ضربه مهلکی را بر پیکره نظام طاغوتی وارد آوردند.

معاون هماهنگ‌کننده نهاجا با اشاره به ویژه برنامه‌های این نیرو در دهه‌فجر، گفت: در پایگاه ششم هوایی بوشهر یادواره سرلشکر خلبان شهید علیرضا یاسینی و دیگر شهدای نیروی هوایی ارتش در روز 17 بهمن با حضور مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود.

امیر نصیرزاده افزود: در روز 16 بهمن نیز افسران نیروی هوایی ارتش با حضور در مرقد مطهر حضرت امام(ره) و نثار گل با آرمان‌های بنیان‌گذار فقید انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین، فرماندهان، مسئولان و کارکنان نهاجا در 19 بهمن‌ماه با مقام معظم رهبری و فرمانده‌کل قوا دیدار خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با اعلام برگزاری نمایشگاه هوایی در پایگاه شهید یاسینی، گفت: در حاشیه برگزاری یادواره شهدا در پایگاه بوشهر کمک‌های بیشتری برای زلزله‌زدگان و محرومان استان فراهم خواهیم کرد و در بازدید از مناطق زلزله زده و دیگر مناطق محروم استان این کمک‌ها را به خانواده‌ها تحویل خواهیم داد.

کد خبر 247925

برچسب‌ها