همشهری آنلاین: رئیس دانشگاه صنعتی شریف از اختصاص ظرفیت به دانشکده مدیریت و اقتصاد این دانشگاه خبر داد.

مهر نوشت: دکتر رضا روستا آزاد درباره آخرین تصمیم گیری در مورد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر علوم و معاون آوزشی وزارت علوم برگزار شد، مقرر شد ظرفیتی به دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه اختصاص دهند تا این دانشکده فعالیت خود را آغاز کند.

وی درباره ایراداتی که در مورد تک بعدی بودن علوم انسانی در این دانشکده مطرح شده بود، گفت: در این مورد نامه ای به شواری عالی انقلاب فرهنگی نوشته و در آن نامه درخواست کردم تا کمیته صالحه ای ایجاد شده و دراین زمینه تصمیم گیری و نظر خود را ارایه کند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد: جزئیات بیشتر مساله بعد از اختصاص ظرفیت و تشکیل کمیته در شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام می شود.

به گزارش مهر، دکتر روستا آزاد پیش از این درباره علت صفر شدن ظرفیت دانشکده مدیریت این دانشگاه اعلام کرده بود که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سهمیه پذیرش دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف را برای ترم آینده صفر کرده است.

به گفته این مقام مسئول دانشگاه شریف، مساله اصلی در رابطه با مکتب علوم انسانی و اجتماعی است که وزارت علوم مدعی است به جای ترویج چند بعدی به صورت تک بعدی در این دانشکده ترویج می شده است.

کد خبر 212985

برچسب‌ها