همشهری آنلاین: هجدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان با حضور هنرمندان و مسئولان شب گذشته در تالار فخرالدین اسعد گرگانی گرگان به کار خود پایان داد.

جشنواره هنری

به گزارش همشهری آنلاین،برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر معرفی شدند:

برگزیده ویژه جشنواره:

ندا غیوری متعصب از رشت/ برنده لوح تقدیر+ تندیس جشنواره + یک میلیون و 500 هزار تومان

نتایج داوری رشته خوشنویسی:

 برنده لوح تقدیر + 300 هزار تومان سلیمان میری

 برنده لوح تقدیر + 300 هزار تومان در بخش ابداعی سید هادی صادقی

 برنده لوح تقدیر + 400 هزار تومان در بخش ابداعی محمد سمیعی

 نفر سوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان / سید مرتضی جعفری

 نفر دوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 200 هزار تومان / جعفر صادقی(چهار محال و بختیاری)

 نفر اول برنده لوح تقدیر + تندیس جشنواره + یک میلیون و 500 هزار تومان/ بهادر پگاه (قزوین)

نتایج داوری رشته نگارگری:

برنده لوح تقدیر + 500000 تومان حمید نسیم از خراسان شمالی/ برگزیده بخش وی‍‍ژه بیداری اسلامی

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان محمد شریفی از استان فارس

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان زبیر سعیدی از استان کردستان

برنده لوح تقدیر + 400000 تومان در بخش تذهیب /سیده زهرا میر توحیدی گیلان/رشت

برنده لوح تقدیر + 400000 تومان در بخش تذهیب /رضا خوران از ترکیه

نفر سوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان گلناز شوال منش از تهران

نفر دوم برنده لوح تقدیر+ یک میلیون و 200 هزار تومان / مصطفی شرفی از مرکزی

نفر اول برنده لوح تقدیر + تندیس جشنواره + یک میلیون و 500 هزار تومان/ رضوان عرب(گلستان/ گرگان)

نتایج داوری رشته کاریکاتور:

برنده لوح تقدیر و 500000 تومان در بخش بیداری اسلامی عابدین محمدی از کرمانشاه با موضوع بحرین

برنده لوح تقدیر و 500000 تومان در بخش بیداری اسلامی نسرین عبدشیخی از شیراز با موضوع قذافی

برنده لوح تقدیر + 400000 تومان در بخش کاریکاتور چهره آرش فروغی از لرستان( چهره استاد مغاری)

برنده لوح تقدیر +400000تومان در بخش کاریکاتور چهره نسرین عبدشیخی از شیراز (چهره استاد فلاح فر)

برنده لوح تقدیر + 400000 تومان در بخش کاریکاتور چهره علیرضا باقری از گرگان( چهره استاد فلاح فر)

برنده لوح تقدیر + 200000 تومان در بخش کاریکاتور چهره جلیل صابری محمدیاز خراسان رضوی( چهره استاد فلاح فر)

برنده لوح تقدیر + 200000 تومان در بخش کاریکاتور چهره مریم السادات مهدویان از کرمان/ (چهره استاد فلاح فر)

نفر سوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان عبدا... حمزه از چهار محال و بختیاری با موضوع کار و تلاش

نفر دوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 200 هزار تومان فرزانه وزیری تبار/ از یزد /با موضوع کار و تلاش

نفر اول برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 500 هزار تومان شیوا گلمحمدی از خوزستان با موضوع جلوه های زندگی اجتماعی

نتایج داوری رشته حجم:

برنده لوح تقدیر+ 500 هزار تومان در بخش بیداری اسلامی/ حسن کهفی از تهران

پیمان بخشی،مرکزی/ رضا آقا براری، قم/ ساناز سلیمی، زنجان برنده لوح تقدیر + 200000 تومان

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان سید علیرضا اصغری از خراسان رضوی با عنوان فریاد

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان  ایمان امیر محمدی از کرمان با عنوان اشتیاق

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان  یوسف صادقی از اصفهان با عنوان مولانا

نفر سوم برنده لوح تقدیر+ یک میلیون تومان روح ا... علی بخشی از کرمانشاه بدون عنوان

نفر دوم برنده لوح تقدیر+ یک میلیون و 200 هزار تومان رحمان اقبال دلخون از آذربایجان شرقی با عنوان صندلی

نفر اول برنده لوح تقدیر+ تندیس جشنواره + یک میلیون و 500 هزار تومان مژگان ملاحسینی از تهران بدون عنوان

نتایج داوری رشته طراحی:

برنده لوح تقدیر +300000 تومان حسین کریمی از اراک

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان  مهسا قلی پور از آذربایجان شرقی

برنده لوح تقدیر +300000 تومان دالوند از خرم آباد

برنده لوح تقدیر+ 300000 تومان  فائزه فاتحی از کردستان

نفر سوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان مرتضی خسروی از خراسان شمالی

نفر دوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 200 هزار تومان مصطفی سید ابراهیمی از قم با موضوع معضلات اجتماعی

نفر اول برنده لوح تقدیر + تندیس جشنواره + یک میلیون و 500 هزار تومان مهرناز دالوندی از استان البرز با عنوان طبیعت

نتایج داوری رشته گرافیک:

برنده لوح تقدیر و 500 هزار تومان در بخش بیداری اسلامی قیصر محمد ریدا از لبنان

برنده لوح تقدیر و 500 هزار تومان در بخش بیداری اسلامی ایوب رشیدی از کرمان

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان فاطمه زال از بوشهر

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان آرش بابابخداوردی از قزوین

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان وحید اسدی از ایلام

نفر سوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان علیرضا ممیززاده از خراسان رضوی

نفر دوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 200 هزار تومان سید مهرداد موسوی از اصفهان

نفر اول برنده لوح تقدیر+ تندیس جشنواره + یک میلیون و 500 هزار تومان/ سودابه بی خسته از گیلان

نتایج داوری بخش نقاشی:

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان صبا رافت از خراسان رضوی

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان معصومه ذاکری از بندر عباس

نفر سوم مشترک:

برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان نوشین عسگری از ایلام

برنده لوح تقدیر + یک میلیون تومان سید مهدی ریحانی از تبریز

نفر دوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 200 هزار تومان مصطفی سلطانی از کرمان شمالی

نفر اول برنده لوح تقدیر + تندیس جشنواره+ یک میلیون و 500 هزار تومان حسن مرشد از بنگلادش

اعلام نتایج بخش عکاسی:

برنده لوح تقدیر +500000 تومان در بخش بیداری اسلامی محمد شیری هرزویلی از قزوین با موضوع حوزه علمیه اهل سنت بندر ترکمن

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان سیده سمیه آذری نیور از گیلان با عنوان انتظار

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان یعقوب پازوکی از سمنان

برنده لوح تقدیر + 300000 تومان محسن ثبوت از بوشهر

نفر سوم برنده لوح تقدیر+ یک میلیون تومان میعاد آخی از خوزستان

نفر دوم برنده لوح تقدیر + یک میلیون و 200 هزار تومان شیما باقری راد از همدان با عنوان سکوت

نفر اول برنده لوح تقدیر + تندیس جشنواره+ یک میلیون و 500 هزار/ حامد مهرآوران از آذربایجان شرقی

 

 

 

 

 

 

کد خبر 145607

برچسب‌ها