دوشنبه 2 مهر 1397 | به روز شده: 17 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 17 شهریور 1397 - 17:12:09 | کد مطلب: 415781 چاپ

گرشاسبی: بدهی‌های پرسپولیس تا ۱۸ شهریور تسویه می‌شود

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، به پیشکسوتان این باشگاه قول داد که بدهی‌های موجود مشکلی را برای باشگاه پرسپولیس ایجاد نخواهد کرد و تا فردا (یکشنبه ۱۸ شهریور) همه بدهی‌ها تسویه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، گرشاسبی در جشن هواداران پرسپولیس که با حضور جمعی از پیشکسوتان و هواداران این باشگاه برگزار شد، در دیدار با پیشکسوتان باشگاه در مورد مشکلات باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

پیشکسوتان در مورد بدهی باشگاه به سه تن از طلبکاران که در صورت تسویه نشدن، پروانه حرفه‌ای باشگاه لغو خواهد شد، ابراز نگرانی کردند.

گرشاسبی هم در پاسخ به نگرانی این پیشکسوتان اعلام کرد که طلب این نفرات امروز پرداخت می‌شود و طلب یک نفر دیگر هم که از همه سنگین‌تر است، فردا پرداخت خواهد شد تا دیگر مشکلی سرخپوشان را برای حذف از آسیا تهدید نکند.

در این دیدار همچنین گروهی از پیشکسوتان از شرایط مالی تیم‌های پایه باشگاه گله داشتند که گرشاسبی قول داد این مشکل را هم حل کند و به تیم‌های پایه توجه ویژه‌تری داشته باشد.

باشگاه پرسپولیس به خاطر شکایت علی دایی، مسعود همامی و محمد امین آرام طبع در خطر حذف از آسیا قرار گرفته است و آخرین مهلت پرداخت به این سه نفر برای حذف نشدن از آسیا امروز 17 شهریور ماه است.