چهارشنبه 28 شهریور 1397 | به روز شده: 6 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 14 شهریور 1397 - 17:06:58 | کد مطلب: 415502 چاپ

سایپا: طرح فروش اینترنتی در حال انجام است

اقتصاد > تجاری - مالی - همشهری آنلاین:
طرح فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا که از صبح امروز چهارشنبه چهاردهم شهریورماه آغاز شده، در حال انجام است و خبرهایی که مبنی بر توقف طرح منتشر شده است صحت ندارد.

به گزارش فارس به نقل از سایپا نیوز از زمان آغاز طرح پیش فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، این طرح در حال اجرا است.

در این طرح علیرغم هجوم گسترده متقاضیان که بنابر آمار اعلام شده حدود 700 هزار نفر در لحظه عنوان شده، این طرح براساس ظرفیت‌های موجود در حال اجرا است.

در این طرح قرار است 50 هزار خودروی تولید گروه سایپا از محصولات ایکس 100، ایکس 200 و نیسان وانت با موعد تحویل آبان تا اسفند 97 و اردیبهشت و خرداد 98 براساس قیمت روز عرضه شود.

باتوجه به مراجعه بیش از ظرفیت‌های موجود به سایت فروش محصولات سایپا، از مشتریان گرامی درخواست می‌کنیم در فرایند ثبت نام، صبور باشند تا با اجرای مرحله به مرحله، ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

این خبر در حالی است که با آغاز شروع ثبت‌نام گروه خودروسازی تعداد زیادی کاربران با فارس تماس گرفته‌اند و از عدم موفقیت برای ثبت نام خبر داده‌اند همچنین خبرهای واصله از نمایندگی‌های مجاز سایپا حاکی از آن است که تاکنون نتوانسته‌اند برای متقاضیان حاضر در نمایندگی ثبت‌نامی انجام دهند.