شنبه 31 شهریور 1397 | به روز شده: 16 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 16 مرداد 1397 - 16:12:18 | کد مطلب: 412990 چاپ
رئیس بسیج مستضعفین:

خبرنگاران مقابل عملیات روانی غرب ایستاده‌اند

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
رئیس بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه خبرنگاران متعهد، رزمندگان خط مقدم جنگ رسانه‌ای انقلاب اسلامی با غرب هستند، گفت: اهالی رسانه صدای رسای مستضعفین و محرومان بوده که با کمترین امکانات در مقابل شبهات و عملیات روانی ابررسانه‌های غربی می‌ایستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور، در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار داشت: هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، یادآور حماسه آفرینی‌های اصحاب رسانه در عرصه‌های آگاهی‌بخشی و نمایش قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی کشور است.

وی افزود: در واقع هیچ کس نیست که منکر لزوم دسترسی سریع، آزاد و صحیح به اطلاعات باشد و در این میان خبرنگاران کسانی هستند که با تحمل سختی‌ها و ناملایمات‌های بسیار، متعهدانه، دلسوزانه و مسئولانه امر اطلاع رسانی به مردم را به دوش می‌کشند.

رئیس بسیج مستضعفین گفت: امروز رسالت خبرنگاران انقلابی، جنگ با ابررسانه‌های جبهه کفر جهانی است که دائماً علیه نظام اسلامی تبلیغات مسموم می‌کنند و در این نبرد سهمگین باید با تفکر بسیجی و جهادی حیله و تزویر رسانه‌های وابسته به ‌نظام سلطه را خنثی کنیم.

وی افزود: خبرنگاران متعهد با وجود تمام خطرات، در مقابل فساد، رانت‌خواری و ویژه‌خواری مفسدین اقتصادی قد علم کرده‌اند و از حقوق مردم ایران دفاع می‌کنند.