چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 14 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 10 مرداد 1397 - 19:44:15 | کد مطلب: 412451 چاپ

توافق ۴ میلیون‌ یورویی المپیاکوس و بشیکتاش برای انتقال انصاریفرد

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
رسانه‌های ترک از نهایی شدن توافقات میان دو باشگاه برای کوچ دومین گلزن برتر فصل گذشته یونان به سوپرلیگ ترکیه خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، از یک ماه گذشته روند مذاکرات میان باشگاه‌های المپیاکوس و بشیکتاش برای انتقال کریم انصاریفرد به جمع عقاب‌های سیاه شهر استانبول سرعت بیشتری به خود گرفت اما درخواست 10 میلیون یورویی المپیاکوس برای فروش ستاره ایرانی کمی اوضاع را پیچیده کرد به نحوی که در این هفته‌ها بارها خیرهای ضد و نقیضی در ارتباط با این انتقال به گوش رسید.

در شرایطی که از دیروز پای یک باشگاه آلمانی هم برای خرید انصاری فرد به میان آمد رسانه‌های ترک امروز ( 10 مرداد) مدعی شدند توافقات نهایی میان دو باشگاه بشیکتاش و المپیاکوس برای انتقال انصاری فرد به استانبول به دست آمده است و به احتمال فراوان این جابه جایی تا روز شنبه یا یکشنبه هفته آینده به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

سایت SPORX ترکیه امروز در خبری از توافق چهارمیلیون یورویی بشیکتاش با طرف یونانی و کریم انصاریفرد خبر داد و مدعی شد یکی از ستاره‌های ایران در جام جهانی 2018 روسیه تا چند روز آینده به صورت رسمی با پیراهن بشیکتاش معرفی خواهد شد تا نگرانی‌های سنول گونش برای تقویت خط حمله نیز از بین برود.

با قطعی شدن انتقال کریم انصاری فرد به بشیکتاش می‌توان از او به عنوان سومین ستاره تیم ملی ایران نام برد که طی 10 روز گذشته راهی سوپرلیگ و دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار در استانبول و ترابزون شده‌اند. پیش از این وحید امیری و مجید حسینی با پوشیدن پیراهن ترابزون اسپور به خریدهای پرسرو صدای این باشگاه در بازار تبدیل شده بودند.