پنج شنبه 29 شهریور 1397 | به روز شده: 15 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 19 تیر 1397 - 21:53:13 | کد مطلب: 410388 چاپ

دیدار معاون وزیرکشور با خانواده زندانیان محیط زیستی | دلیل ممنوع‌الخروحی همسر سیدامامی

ایران > قوای سه‌گانه - همشهری آنلاین:
وکیل خانواده کاووس سیدامامی از دیدار معاون امنیتی وزارت کشور با خانواده فعالان محیط زیستی بازداشت شده خبر داد و گفت: همسر سید‌امامی به درخواست دادسرای امنیت ممنوع‌الخروج شده است.

آرش کیخسروی در گفت‌وگو با ایرنا درخصوص ديدار معاون امنیتی وزارت کشور با خانواده فعالان محیط زیستی، گفت: این جلسه هفته گذشته با حضور خانواده‌ها و همسران فعالان محیط زیستی بازداشت شده، برگزار و هر یک از خانواده‌ها، مطالب و مشکلاتی که برای همسر یا فرزندان شان پیش آمده را مطرح کردند.

وي افزود: قرار است معاون امنیتی وزیر کشور، گزارش این جلسه را به کمیته چهار نفره تعیین شده از سوی رئیس جمهوری، ارائه دهد زیرا وی از جانب کمیته مزبور با خانواده‌ها دیدار کرده است.

کیخسروی ادامه داد: احتمالاً جزئیات این جلسه و آنچه در آن گذشته را در بیانیه‌ای اطلاع رسانند اما برخی خانواده‌ها زیاد به خبری شدن جزئیات این جلسه علاقه ندارند.

وکیل مدافع خانواده کاووس سیدامامی همچنین در باره ممنوع الخروجی همسر سیدامامی گفت: در مراجعه‌ای که هفته گذشته به بخش ممنوع الخروجی دادستانی کل کشور داشتیم، اعلام شد همسر سیدامامی به درخواست سرپرست دادسرای امنیت ممنوع الخروج شده است اما هنوز علت این درخواست را نمی‌دانیم.

کیخسروی اظهارداشت: هفته آینده برای پیگیری علت ممنوع الخروجی همسر سیدامامی به دادسرای امنیت مراجعه می‌کند.