چهارشنبه 28 شهریور 1397 | به روز شده: 2 ساعت و 47 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 29 خرداد 1397 - 21:22:42 | کد مطلب: 408448 چاپ

فیلم نفرین‌شده ستاره بدنام تابستان روی پرده می‌رود

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان - همشهری آنلاین:
تاریخ اکران نخستین فیلم کوین اسپیسی پس از مطرح شدن نام این ستاره هالیوودی در پرونده رسوایی جنسی اعلام شد.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از تلگراف، «باشگاه پسران ميلياردر» به نويسندگي و كارگرداني جيمز كاكس كه مراحل توليد آن حدود دو سال پيش به پايان رسيده، روز 17 اوت (كمتر از دو ماه ديگر) اكران محدود در سينماها خواهد داشت. ضمن اينكه قرار است حدود يك ماه ديگر فيلم در شبكه‌هاي تلويزيوني مبتني بر ارائه خدمات اينترنتي به نمايش درآيد. اين پروژه سينمايي كه به واسطه حضور اسپيسي در آن تا مرز نابودي پيش رفت، با 15 ميليون دلار توليد شده است.

«باشگاه پسران ميلياردر» بر اساس يك پرونده قتل واقعي در دهه 1980 در لس‌آنجلس ساخته شده و اسپيسي در آن نقش ران لوين را بازي مي‌كند؛ يك خلافكار هنرمند كه درگير فعاليت‌هاي سازماني قدرتمند به نام باشگاه پسران ميلياردر مي‌شود. يكي از دانشجويان دانشگاه هاروارد به نام جو هانت اين سازمان را اداره مي‌كند كه هدف آن پولدار شدن يك‌شبه با استفاده از ترفند پانزي است.

اسپيسي 58 ساله كه پيش از باز شدن پايش به پرونده رسوايي جنسي هاليوود ستاره بي‌جايگزين سريال «خانه پوشالي» بود، خيلي زود از آن پروژه كنار گذاشته شد. ضمن اينكه تمام صحنه‌هاي بازي او در فيلم سينمايي «تمام پول‌هاي دنيا» به كارگرداني ريدلي اسكات با حضور كريستوفر پلامر دوباره مقابل دوربين رفت و نامزدي اسكار بهترين بازيگر مرد مكمل را براي اين بازيگر كهنه‌كار به ارمغان آورد.