پنج شنبه 29 شهریور 1397 | به روز شده: 14 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 27 خرداد 1397 - 20:54:22 | کد مطلب: 408240 چاپ

در جست و جوی قاتل فراری

اجتماع > اجتماعی - پلیس در تعقیب جوان قاتلی است که با همدستی زن خیانتکار و ۲آشنای دیگر دست به جنایت زده و فراری شده است. به گزارش همشهری، این حادثه یازدهم دی‌ماه پارسال در شمال شرق تهران رخ داد.

مقتول مردی 50ساله بود که با چند ضربه چاقو در خانه‌اش حوالی شیان به قتل رسیده و بررسی‌ها نشان می‌داد زمان حادثه همسر و دختر هفت‌ساله وی خانه نبوده‌اند. از سوی دیگر تیم جنایی با حضور در محل پی برد که روز حادثه مردی جوان به نام محمد امین مهمان خانه مقتول بوده که همزمان با جنایت پابرهنه فرار کرده و حتی کفش و موبایلش را هم داخل خانه مقتول جا گذاشته است.

به همین دلیل مأموران به بررسی موبایل متهم که در خانه جا گذاشته بودند پرداختند تا اینکه چت‌های تلگرام اسرار این جنایت را آشکار کرد. در تحقیقات مشخص شد که جوان آشنا با همسر قربانی ارتباط پنهانی داشته و با اجیرکردن 2آدمکش نقشه قتل کشیده‌اند.

در ادامه 2آدمکش اجیرشده دستگیر شدند اما محمدامین جوان آشنا همچنان فراری است. سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران در این خصوص گفت: مجوز انتشار تصویر متهم صادر شده و چنانچه هرکس وی را دیده و اطلاعی از مخفیگاهش دارد می‌تواند از طریق شماره تماس 51055510اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران قرار دهد.