پنج شنبه 29 شهریور 1397 | به روز شده: 6 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 - 19:30:58 | کد مطلب: 404388 چاپ

حمایت برانکو از کرانچار | بازیکنان ملی‌پوش بعد از بازی با الجزایر آزادند

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه حضور کرانچار یک افتخار برای تیم امید است در خصوص حضور بازیکنانش در اردوی تیم ملی گفت: بازیکنان ملی‌پوش تیم، بعد از بازی با الجزایر آزاد هستند و می‌توانند به اردو بروند.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ درباره آخرین وضعیت پرسپولیس برای بازی با الجزیره، عنوان کرد: مهمترین مسئله سلامت بازیکنان است. علیپور برگشته و امیدوارم تا زمان بازی مشکلی هم نباشد. ربیع‌خواه تنها مصدوم ماست که امروز جراحی کرد و برای آو آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: الجزیره قهرمان قاطع امارات بوده اما ما هم از وظیفه خودمان کوتاهی نمی‌کنیم. می‌خواهیم برنده این دیدار باشیم. طبیعی است هر تیمی که به این مرحله صعود کرده را نباید دست کم گرفت و باید به آنها احترام گذاشت.

وی درباره اینکه تکلیف بازیکنانی مانند مسلمان، احمدزاه، محرمی و ... هنوز مشخص نیست، عنوان کرد: باشگاه در حال مذاکره است. مشخص است که این توافقات دو طرفه هم برای باشگاه و هم بازیکنان است. مطمئن هستم باشگاه راه حلی پیدا می‌کند تا هر دو طرف راضی باشند.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا شما بازیکنان را بعد از بازی با الجزیره در اختیار تیم ملی قرار می‌دهید و این اردوها از شنبه آغاز می‌شود، گفت: نمی‌دانم اردو تیم ملی از چه زمانی آغاز می‌شود این موضوع مربوط به سرمربی تیم ملی است. ما هیچ وقت مشکلی نداشتیم که پرسپولیس بازیکنش را به تیم ملی ندهد. آنها همیشه در اختیار تیم ملی بوده‌اند. بعد از بازی با الجزیره بازیکنان آزاد خواهند بود و ملی‌پوشان هم می‌توانند به اردوی تیم ملی بروند.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره انتخاب کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید چیست، یادآور شد: او به ایران آمده تا برای هدایت تیم ملی امید ایران مذاکره کند. من قبلا هم گفتم برای تیم ملی امید ایران باید یک افتخار باشد که فرد بزرگی مانند کرانچار هدایت تیم را برعهده بگیرد. او هم زمانی که بازیکن بود و هم زمانی که مربیگری می‌کرد دانش زیادی دارد. کرانچار هم در کراوسی قهرمانی داشته و هم در ایران. او کراوسی را به جام جهانی برده و انتخاب او قطعا یک اقدام درخشان برای فدراسیون فوتبال ایران خواهد بود.