چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 5 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 20 فروردین 1397 - 16:49:37 | کد مطلب: 402352 چاپ

آملی لاریجانی: همه دستگاه‌ها در مبارزه با قاچاق کالا، پای کار باشند

ایران > قوای سه‌گانه - همشهری آنلاین:
رئیس قوه قضائیه گفت: همه دستگاه‌های نظام باید در مبارزه با قاچاق کالا پای کار باشند و قوه قضائیه هم وظیفه خود را انجام می‌دهد.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله آملی لاریجانی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا اظهار کرد: همه دستگاه‌های نظام باید پای کار باشند مخصوصاً در مبارزه با قاچاق کالایی که از خارج از کشور وارد می‌شود و قوه قضائیه هم وظیفه خود را انجام می‌دهد.

وی افزود:‌ از همین جا از دادستان کل و رییس سازمان بازرسی می‌خواهم که به مسأله گمرکات ورود پیدا کنند. قوه قضائیه با کمک نهادهای امنیتی و نیروی انتظامی باید این مسأله را پیگیری کنند که آیا واقعاً از گمرکات کشور اینچنین قاچاق‌های عمده‌ای صورت می‌گیرد؟ اگر هست باید برخورد جدی و قاطع از ناحیه قوه صورت گیرد و همین‌طور نیروهای امنیتی در این قضیه پای کار باشند.

آملی لاریجانی با اشاره به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی گفت: متأسفانه نهادهای بین‌المللی و مدعیان حقوق بشر که دایماً صدایشان همه جا بلند است، اینجا ساکت هستند و از همه بدتر چراغ ‌سبزهایی است که آمریکایی‌ها در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی نشان دادند.

وی افزود: از همه دردناکتر سخنان منافقانه بن سلمان در مورد شناسایی رژیم صهیونیستی هست و به وجهی این خیانت بزرگی به مسلمان‌ها بود و همین‌ها رژیم صهیونیستی را تشجیع می‌کنند و متأسفانه امروز این وضعیت در میان ملل مسلمان واقع شده است. امروز روزی است که باید همه مسلمان‌ها هم‌پیمان شوند.