جمعه 7 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 5 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 26 اسفند 1396 - 14:01:52 | کد مطلب: 401072 چاپ

مسابقات دوگانه قهرمانی کشور بانوان و مرحله سوم لیگ بانوان با معرفی برترین‌ها برگزار شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
پرهیزی، مصباح، نوروزی و نکوئی در پایان این رقابت‌ها قهرمان رده های مختلف قهرمانی کشور شدند.

به‌ گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه‌گانه، مسابقات دوگانه قهرماني كشور و مرحله سوم ليگ دوگانه بانوان به صورت همزمان با حضور خانم ماريسول كاسادو، رياست اتحاديه جهاني ورزش سه‌گانه (ITU)، دكتر احمدي، معاون فرهنگي وزارت ورزش و جوانان و سردار صبور، رياست فدراسيون برگزار شد.

اين مسابقات در بخش قهرماني كشور در چهار رده سني نوجوانان، جوانان، اميد و بزرگسالان به صورت تيمي و انفرادي با حضور 131 ورزشكار از ۱۹ استان كشور در مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار شد كه در پايان در بخش انفرادي، ساناز پرهيزي به مقام قهرماني كشور در رده بزرگسالان دست يافت. پرهيزي در هر سه مرحله مسابقات ليگ نيز به مقام نخست دست يافت تا قهرمان بلامنازع بانوان كشور باشد.

در رده سني اميد، حديثه مصباح از كرمان به مقام قهرماني رسيد و در جوانان زينب نوروزي از زنجان و در نوجوانان مليكا نكوئي از چهار محال و بختياري به مقام قهرماني دست يافتند.

در بخش تيمي قهرماني كشور هم تيم‌هاي اصفهان، آذربايجان غربي، زنجان و چهار محال و بختياري به ترتيب در رده‌هاي سني بزرگسالان، اميد، جوانان و نوجوانان به عنوان نخست دست يافتند. هم چنين در بخش ليگ و با احتساب سه مرحله، تيم فولاد مباركه سپاهان به مقام قهرماني ليگ سراسري 96 دست يافت.

نتايج كامل نفرات و تيم‌هاي برتر مسابقات در بخش‌هاي مختلف به شرح زير است:

  • انفرادي رده سني نوجوانان

1- مليكا نكوئي از چهار محال و بختياري

2- رزيتا بخشي از چهار محال و بختياري

3- سلما سلطاني از گلستان

  • تيمي رده سني نوجوانان

1- چهار محال و بختياري

2- كرمانشاه

3- اصفهان

  • انفرداي رده سني جوانان

1- زينب نوروزي از زنجان

2- بهاره جهان‌تيغ از خراسان رضوي

3- شقايق خطيبي از زنجان

  • تيمي رده سني جوانان

1- زنجان

2- اصفهان

3- چهار محال و بختياري

  • انفرادي رده سني اميد

1- حديثه مصباح از كرمان

2- سارا سيف‌زاده از آذربايجان غربي

3- لعيا فرجي از آذربايجان غربي

  • تيمي رده سني اميد

1- آذربايجان غربي

2- اصفهان

3- لرستان

  • انفرادي رده سني بزرگسالان

1- ساناز پرهيزي از فارس

2- شكوه طياره خواجوي از اصفهان

3- زهرا ميرزاخاني از چهار محال و بختياري

  • تيمي رده سني بزرگسالان

1- اصفهان

2- زنجان

3- فارس

نتايج ليگ دوگانه

1- فولاد مباركه سپاهان

2- حمل و نقل راشد گوهر زنجان

3- هيئت كرمانشاه