سه شنبه 3 مهر 1397 | به روز شده: 50 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 14 اسفند 1396 - 18:24:45 | کد مطلب: 400082 چاپ
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه:

استفاده از پهپاد رویکرد جدید دفاعی سپاه است

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز نحوه دفاع تغییر کرده و باید از فناوری روز استفاده کنیم، گفت: به کارگیری پهپاد در قرارگاه‌ها و توسعه این صنعت از رویکردهای جدید دفاعی سپاه است.

سردار روح الله نوری روز دوشنبه در آیین معارفه فرمانده جدید پایگاه پهپاد نبی اکرم (ص) میبد، افزود: پایگاه پهپاد این شهرستان از یگان های مهم کشور است، آموزش و عمل کلی ماموریت آن است که به خلبان و نیروهای متخصص نیاز دارد .

وی تصریح کرد: پایگاه یادشده باید در همه ابعاد تقویت شود تا پاسخگوی دیگر قرارگاه های کشور باشیم .

وی در ادامه انقلاب را گنجینه ای ارزشمند برای مردم ایران ذکر کرد و گفت: مردم به رهبری مرجع دینی از تاریکی ظلمت ستم شاهی به نور دست یافتند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به دشمنی بدخواهان نظام، یادآور شد: دشمنان در 40 سال گذشته دست از دشمنی و کینه توزی بر نداشتند و همواره با ابزارهای پیچیده که در اختیار دارند به دنبال شکست صفوف منسجم ملت ایران و نیروهای مسلح هستند.

نوری با بیان اینکه در این شرایط نباید در زمین دشمن بازی کنیم، تصریح کرد: متدینین ، انقلابیون ،آحاد مردم و خانواده های شهدا می خواهند، گفتمان امام امت، ولی فقیه و انقلاب اسلامی پیش برود.

وی در این مراسم که فرماندار و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند ،از خدمات سرهنگ غلامرضا فلاح قدردانی و سرگرد محمدعلی کارگرشورکی را به عنوان فرمانده جدید پایگاه پهپاد نبی اکرم (ص) میبد معرفی کرد.

وی همچنین با حضور بر مزار شهید گمنام و شهدای پایگاه یادشده با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

مرکز شهرستان 100هزار نفری میبد در 50 کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.