پنج شنبه 29 شهریور 1397 | به روز شده: 21 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 4 اسفند 1396 - 00:35:59 | کد مطلب: 399021 چاپ

بسکتبال مقدماتی جام جهانی؛ پیروزی ایران مقابل قزاقستان

ورزش > توپ و تور - همشهری آنلاین:
تیم ملی بسکتبال کشورمان موفق شد در سومین دیدار مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹ چین، تیم ملی بسکتبال قزاقستان را شکست دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی بسکتبال کشورمان موفق شد در سومین دیدار خود از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی 2019 چین، تیم ملی بسکتبال قزاقستان را شکست دهد. شاگردان شاهین طبع در کوارتر نخست، بازی پایاپایی را مقابل حریف به نمایش گذاشتند، اما توانستند با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه 16 - 15 برنده باشند.

تیم ملی بسکتبال کشورمان در کوارتر دوم با ارائه یک بازی بهتر در دفاع و حمله توانست اختلاف امتیاز خود را با میزبانش بیشتر کند و در پایان نیمه نخست با نتیجه 32 - 25 به برتری برسد. این روند در کوارتر سوم هم ادامه پیدا کرد و پرتاب های دقیق بازیکنان باعث شد تا در ادامه و در پایان کوارتر سوم اختلاف دو تیم دو رقمی شود.

شاگردان مهران شاهین طبع در کوارتر چهارم هم با حفظ همان روند توانستند قزاقستان را با نتیجه 75 - 54 شکست دهند. قزاق ها در دو بازی گذشته خود مقابل عراق و قطر پیروز شده بودند، اما تیم ملی بسکتبال کشورمان تنها به یک پیروزی و آن هم مقابل قطر دست یافته بود.

تیم ایران روز شنبه به تهران باز می گردد تا در چهارمین دیدار مقدماتی جام جهانی بسکتبال در تهران از تیم ملی عراق پذیرایی کند. پیش از این تیم ملی کشورمان در بازی رفت مغلوب این تیم شده بود.