سه شنبه 24 مهر 1397 | به روز شده: 30 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 28 بهمن 1396 - 20:26:56 | کد مطلب: 398592 چاپ

اقدام خیرخواهانه ستاره هالیوود برای بیماران و سینمادوستان

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان - همشهری آنلاین:
بری لارسن به کمک کسانی شتافت که دوست دارند «پلنگ سیاه» را در سینما ببینند اما توان خریدن بلیت ندارند.

بری لارسن که در ایران بیشتر با فیلم سینمایی «اتاق» شناخته می‌شود، در یک حرکت خیرخواهانه به کمک کسانی شتافت که دوست دارند «پلنگ سیاه» را در سینما ببینند اما توان خریدن بلیت ندارند.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از اينديپندنت، ستاره 28 ساله آمریکایی همزمان با اکران فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» در توییتر خود از مردم و طرفدارانش پرسید آیا کسی را می‌شناسند که بخواهد این فیلم را ببیند اما پول خریدن بلیت نداشته باشد. این پرسش با پاسخ‌های فراوان از گوشه و کنار دنیا مواجه شد؛ از جمله پدر و مادری در نيويورك که همراه فرزندشان توانستند با بلیت‌های اهدایی لارسن به سینما بروند و «پلنگ سیاه» را تماشا کنند.

اندونزی، آرژانتین و کانادا کشورهایی بودند که سینمادوستان آنها با ستاره برنده اسکار و گلدن گلوب ارتباط برقرار کردند. ضمن اینکه لارسن علاوه بر خریدن بلیت برای دوستداران سینما، از تبلیغ برای کمک به بیماران MS هم غفلت نکرد تا همزمان در دو جبهه فعالیت خیرخواهانه و انساندوستانه کرده باشد.

از حدود یک ماه پیش از آغاز اکران «پلنگ سیاه»، پویشی در فضای مجازی راه افتاد تا به دوستداران این فیلم ابرقهرمانی برای خریدن بلیت کمک کند. به لطف حضور مداوم ستاره 28 ساله در توییتر، این پویش همچنان ادامه دارد و بیراه نیست اگر بگوییم لارسن از خوب‌های امروز هالیوود است.