چهارشنبه 2 آبان 1397 | به روز شده: 21 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 1 بهمن 1396 - 16:58:16 | کد مطلب: 396062 چاپ

رخام | نقش‌های پیشنهادی جذاب نبود

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:
شراره رخام می گوید این چند سال در سریال های مناسبتی تلویزیون حضور نداشته به همین دلیل این شائبه پیش آمده که کم‌کار شده است.

به گزارش مهر؛‌شراره رخام بازیگر تلویزیون درباره اینکه چرا در این چند سال در تلویزیون کم کارتر شده است، گفت: شاید فرصت نمی‌شد در این چند سال بتوانم در نقشی که دوست دارم، بازی کنم و از طرف دیگر نقش‌های پیشنهادی چندان خوب نبودند که بتوانم آنها را بپذیرم.

وی ادامه داد: من در این چند سال بیشتر تله فیلم کار کردم و همین الان چند فیلم و سریال دارم که هنوز اکران یا پخش نشده‌اند.

رخام با اشاره به اینکه در این سال‌ها نتوانسته در سریال‌های مناسبتی حضور داشته باشد، اظهار کرد: وقتی در سریال‌های مناسبتی تلوزیون نباشید این شائبه پیش می‌آید که بازی نمی‌کنید شاید چون در تلویزیون این گونه سریال‌ها بیشتر دیده می‌شوند و مردم آنها را بیشتر دنبال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم هنوز جویای حال و وضعیت وی هستند، بیان کرد: مردم هنوز هم وقتی مرا می‌بینند از حالم می‌پرسند و به من لطف دارند. چندان هم نگران حضور کمرنگم در کارها نیستم و معتقدم هراتفاقی هر زمانی که مناسب باشد خودش رخ می‌دهد.

رخام که قرار است به زودی جلوی دوربین سریال «هم‌سرایی» برود در این باره گفت: سریال «هم‌سرایی» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی محمدرضا وکیلی طباطبایی برای شبکه سه ساخته می‌شود و من در این سریال نقش فروغ را دارم که فکر می‌کنم این نقش خواهد درخشید.

رخام در پایان گفت: این نقش و این سریال بسیار جذاب است و فکر می‌کنم یک بار دیگر با این نقش می‌توانم در سریالی که دوست دارم بازی کنم.