دوشنبه 23 مهر 1397 | به روز شده: 1 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 23 دی 1396 - 19:47:51 | کد مطلب: 395361 چاپ

۵۰۰ زوج استاد در ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کردند | تمدید مهلت ثبت‌نام

اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور با بیان اینکه تا کنون حدود ۱۴ هزار زوج در بیست و یکمین دوره مراسم ازوداج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: مهلت ثبت‌نام تا ۳۰ بهمن ماه ۹۶ تمدید شد.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام محمد خادمی با اشاره به آمار ثبت‌نام بیست‌ویکمین مراسم ازدواج دانشجویی، گفت: تا صبح شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۴ هزار زوج دانشجو و حدود ۵۰۰ زوج از اساتید، در بیست‌ویکمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: پیش‌بینی مي‌شود تا پایان دوره ثبت‌نام، تعداد ۲۰ هزار زوج دانشجو در این دوره ثبت‌نام کنند.

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: به درخواست دانشگاهیان، مهلت ثبت‌نام بیست‌ویکمین دوره ازدواج دانشجویی تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۶ تمدید شد.

وی ادامه داد: در بیست‌ویکمین دوره ازدواج دانشجویی امسال مزدوجین دانشجویی که از اول مهر ماه ۹۵ تا اول دی ماه ۹۶ ازدواج کرده‌اند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند. این افراد می‌توانند با ورود به سامانه ازدواج دانشجویی و مشاهده مدارک لازم جهت ارائه آن به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در این مراسم ثبت‌نام کنند.

ثبت‌نام بیست‌ویکمین دوره ازدواج دانشجویی از اول دی ماه آغاز شده و ۳۰ دی ماه ۹۶ آخرین مهلت ثبت‌نام اعلام شده بود که به درخواست دانشگاهیان تمدید شد.