جمعه 27 مهر 1397 | به روز شده: 9 ساعت و 27 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 9 دی 1396 - 21:50:35 | کد مطلب: 394099 چاپ
سردار نقدی:

یوم الله ۹ دی بار دیگر پرده از چهره استکبار و منافقین برداشت

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: یوم الله ۹ دی ، روز عنایت ویژه خداوند و امام حسین (ع) به ملت ایران است و باعث شد تا بار دیگر پرده از چهره استکبار و منافقین برداشته شود.

به گزارش ایرنا، سردار محمدرضا نقدی روز شنبه در همایش گرامیداشت 9 دی که در مصلای صاحب الزمان (عج) ورامین برگزار شد اظهار کرد:در روز نهم دیماه سال 88 ، مردم ایران به عینه عنایت امام حسین(ع) و حضرت عباس (ع) در دستگیری از کشور و عبور آن از غبار فتنه را مشاهده کردند.

وی اظهار کرد: نهم دیماه، روزی است که بار دیگر پرده از چهره استکبار و منافقین برداشته شد و همه افراد به واقعیت توطئه دشمن در براندازی نظام پی بردند و در اصل ، مسئله انتخابات بهانه ای بیش نبود.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام به خوبی دریافتند که مقابله با ایران اسلامی با جنگ سخت امکان پذیر نیست و این امر را در غائله کردستان ، کودتای نوژه و جنگ تحمیلی و ترور دانشمندان هسته ای مشاهده کردند.

نقدی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی با ایستادگی ، مقاومت و بصیرت بر تمامی این توطئه ها غلبه کرده و با سربلندی از تمام آن ها بیرون آمدند که نتیجه آن، پیروزی‌های چشمگیر کشور در عرصه های مختلف و به دست یابی به پیشرفت های علمی است.

وی گفت: اقتدارملت ایران و عظمت این نظام الهی باعث شد تا پیش بینی آمریکا در مقابله 20 ساله بر داعش به پیروزی سریع لشکر اسلام بدل شود و این توطئه استکبار در ایجاد تفرقه میان برادران و خواهران شیعه و سنی نیز خنثی شود.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که فتنه پایان نیافته اظهار کرد: امروز دشمن درصدد فتنه انگیزی جدید است و همه وظیفه دارند تا با حفظ هوشیاری ، این توطئه را نیز خنثی کنند.

وی تأکید کرد: آمریکا نباید به چند اغتشاش داخل کشور دل خوش کند چرا که مردم ایران هیچ گاه دست از آرمان های نظام بر نمی دارند.