پنج شنبه 26 مهر 1397 | به روز شده: 14 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 24 آذر 1396 - 19:37:41 | کد مطلب: 392609 چاپ

برانکو: با همه توان مقابل بادران جنگیدیم

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
برانکو با بیان اینکه اصلا تیم بادران را دست کم نگرفته بود گفت با همه توان مقابل این تیم بازی کردیم

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی دو بر یک تيم‌اش مقابل بادران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: به بادران تهران تبریک می گویم. آنها خیلی خوب بازی کردند و نشان دادند جایگاهشان در لیگ یک، چرا خوب است. من امروز به بازیکنانم گفتم فقط برد می خواهم. من نگران این بازی بودم اما اهداف و کیفیت‌مان را هرگز پنهان نمی‌کنیم.

برانکو ایوانکوویچ درباره فشردگی بازی‌ها گفت: چاره ای جز این موضوع نداریم که بازی کنیم. باید بهترین بازی ها را انجام دهیم. بیشترین سهم موفقیت را در بازی‌های این فصل می‌خواهیم.

سرمربی پرسپولیس درباره استراحت به برخی بازیکنان خود گفت: به هیچ وجه بادران را دست کم نگرفتیم. این تیم قابل احترام بود. ما با همین ارنج مقابل الهلال و الریان و حتی استقلال بازی کردیم. من به برخی بازیکنانم استراحت دادم اما این به معنی دست کم گرفتن حریف نبود. می‌دانستم چه بازی سختی پیش رویمان است.

وی در پاسخ به این پرسش که برای نیم فصل چه برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌اید گفت: فعلا که منتظریم وضعیت نقل و انتقالات مشخص شود. آقای گرشاسبی صحبت‌های خیلی موفقی داشتند در ترکیه اما فعلا همه چیز در اختیار فیفاست.

برانکو در مورد بازی ندادن به سیدجلال حسینی و سایر بازیکنان و اینکه ریسک نکرده است گفت: نه ریسک نکردم. این بازیکنان کسانی بودند که در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بودند و شرایط خوبی داشتند. ما ۱۷ - ۱۸ بازیکن خوب داریم و همه سطح بالایی دارند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه عنوان شده شرطش برای تمدید قرارداد تسویه حساب باشگاه است گفت: همانطور که گفتم آقای گرشاسبی نبودند و نتوانستیم در این مورد صحبت کنیم. باید موقعیت فعلی را ببینیم و در این مورد تصمیم بگیریم.