یکشنبه 31 تیر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 2 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 20 آذر 1396 - 14:53:18 | کد مطلب: 392171 چاپ

قهرمانی آبادان در کشتی فرنگی نوگلان و خردسالان جام مهر آورند

ورزش > کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:
چهارمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی نوگلان و خردسالان جام مهر اورند، گرامیداشت شهید غلامرضا رهبر با قهرمانی هیأت کشتی آبادان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان اين مسابقات تیم هیئت کشتی آبادان با کسب 86 امتیاز مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم‌های هیئت کشتی استان کردستان با 72 امتیاز و نفت امیدیه با 69 امتیاز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در این دوره از مسابقات 148 کشتی‌گیر در قالب 12 تیم طی یک روز به مصاف یکدیگر رفتند.

  • نتایج انفرادی مسابقات

۲۷ کیلوگرم: 1- ابوالفضل کرمی (امیدیه) ۲- شایان احمدی (کردستان) ۳- رضا الله‌مرادی (کردستان) - طاها فرامرزی (آبادان)

۳۰ کیلوگرم: ۱- حسین قیم (آبادان) ۲ - مهدی نظری (چهار محال و بختیاری ) ۳ - یاسین دهبان‌پور (امیدیه) - محمدحسین لیراوی (آبادان)

۳۵ کیلوگرم: ۱- محمدحسن مظفری ۲- آرش کجایی (ایلام) ۳- حسین کارونی (آبادان) - امیرمحمد شعاعی (چهار محال و بختیاری )

۳۸ کیلو گرم: ۱- محمدرضا کارگر (چهار محال و بختیاری) ۲- مهزیار عالی‌وند (امیدیه) ۳- ماهان ملکی (کردستان) - میلاد محبوبی (بوشهر)

۴۱ کیلوگرم: ۱- مهدی شهرآزاد (بوشهر) ۲- عرفان دهقانی (بوشهر) ۳- محمدعرفان ولی‌زاده (ایلام )- علیرضا ولی‌زاده (ایلام)

۴۴ کیلوگرم: ۱- محمدامین حاتمی (چهار محال و بختیاری) ۲- آرین جلیلیان (آبادان) ۳- کارو سپهرمستی (کردستان) - ابوالفضل شاهینی (بوشهر)

۴۸ کیلوگرم: ۱- حسن شیرمحمدی (چهار محال و بختیاری) ۲- رضا عالی‌وند ۳- حسن طاهری (مسجد سلیمان) - رضا آذرشکیب (کهگیلویه و بویر احمد)

۵۲ کیلوگرم: ۱- متین براتی (بوشهر) ۲- فرهاد وحیدی ( آبادان) ۳ - سید نیما موسوی (آبادان) - مبین شفیعی (کردستان)

۵۷ کیلوگرم: ۱- مهزیار چهارلنگ (مسجدسلیمان) ۲- آمانچ مرادی (کردستان) ۳- حسین سیاه‌مهر (آبادان) - پارسا زمانی (مسجد سلیمان)

۶۲ کیلوگرم: ۱- حسین نصاری (آبادان) ۲- حسین علویان (کهگیلویه و بویراحمد) ۳- محمدمتین رضایی (آبادان)- امیرحسین صالحی مقدم (کهگیلویه و بویراحمد )

۶۸ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل مرادی (چهار محال و بختیاری ) ۲- ابوالفضل هوشمند (بوشهر) ۳-امیر جابرزاده (مسجدسلیمان)

۸۵ کیلوگرم: ۱- حسن نصاری (آبادان) ۲- آرمین شیرمردی (مسجد سلیمان) ۳- علیرضا نصاری (آبادان) - ابوالفضل کوتی (امیدیه)

  • نتایج تیمی مسابقات

۱- تیم هیات کشتی شهرستان آبادان با ۸۶ امتیاز

۲- تیم هیات کشتی استان کردستان با ۷۲ امتیاز

۳- تیم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه با ۶۹ امتیاز

۴ - تیم هیات کشتی استان چهار محال و بختیاری با ۶۳ امتیاز

۵- باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجد سلیمان با ۵۶ امتیاز

۶ - تیم هیات کشتی استان بوشهر با ۵۵ امتیاز

در پایان از سوی مسئولین برگزارکننده مسابقات، تیم هیئت کشتی استان کهگیلویه و بویر احمد به عنوان تیم نمونه اخلاق انتخاب شد.