چهارشنبه 25 مهر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 34 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 15 آذر 1396 - 17:23:10 | کد مطلب: 391671 چاپ

خبر فدراسیون فوتبال تکذیب شد؛ ایران و عربستان در زمین بی‌طرف

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
فدراسیون فوتبال اظهار داشته بود که با تصمیم کنفدراسیون آسیا از این پس بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در دو کشور انجام می‌شود اما کنفدراسیون فوتبال بعد از قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد که این دو تیم در زمین بی‌طرف باید بازی کنند.

به گزارش مهر، ویندرز جان دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا  پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد که بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی تنها بازی‌هایی در لیگ قهرمانان آسیا است که در زمین بی‌طرف برگزار می شود.

ویندرز جان گفت: تصمیمی که اخیرا اتخاذ شد، بر لزوم بازی تمامی تیم‌ها در زمین‌های خود، به جز تیم های ایرانی و عربستانی، تأکید دارد.

وی تاکید کرد: ما با هر مشکلی که پیش بیاید به صورت عادلانه برخورد می‌کنیم؛ همانگونه که پیشتر چنین کاری می کردیم.

به گفته دبیر کل AFC، سایر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یعنی بازی تیم‌های عربستانی و اماراتی با تیم‌های قطری، در زمین خودشان برگزار می‌شود.

به این ترتیب، تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران که با الاهلی و الهلال عربستان همگروه هستند، باید از همین حالا کشور دیگری را برای مسابقات خود به AFC معرفی کنند.

پیش از این مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرده بود این مشکل حل شده است و از آن به عنوان یک پیروزی بزرگ برای فوتبال ایران نام برده بود.