شنبه 28 مهر 1397 | به روز شده: 47 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 29 آبان 1396 - 10:55:58 | کد مطلب: 389983 چاپ

آخرین خبرها از پرونده درگیری یک نماینده با مأمور ناجا

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه اخیر این هیئت را تشریح کرد.

به گزارش تسنیم، محمد‌جواد جمالی‌نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه اخیر این هیئت، اظهار داشت: در این جلسه از آقای محمد‌رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و حمد‌الله کریمی نماینده بیجار در پارلمان  برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل آمده بود.

وی با بیان اینکه در جلسه گذشته هیئت (چهارشنبه 10 آبان) پرونده شکایت از محمدرضا پورابراهیمی برای رسیدگی بیشتر به قوه قضائیه فرستاده شده بود، افزود: پورابراهیمی در این جلسه حاضر شد و در این باره توضیحات و مدارکی را به هیئت ارائه داد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، تصریح کرد: در مرحله تجدید نظر اعضای هیئت به این نتیجه رسیدند که سخنان پورابراهیمی به‌خلاف وظایف نمایندگی نبوده است.

جمالی با ابراز اینکه هیئت نظارت از آقای حمدالله کریمی نماینده بیجار نیز دعوت کرده بود تا در آخرین جلسه هیئت حضور داشته باشد، گفت: در این جلسه شکوائیه نیروی انتظامی برای وی قرائت شد و نماینده بیجار نیز توضیحات لازم را درباره آنچه در آن روز اتفاق افتاده بود به اعضای هیئت ارائه داد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: مقرر شد تا اعضای هیئت در جلسه آتی تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

به گزارش تسنیم، حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار در مجلس چندی پیش (مرداد ماه) با یکی از مأموران نیروی انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران درگیر شده بود که منجر به شکایت نیروی انتظامی از این نماینده مجلس شد.