چهارشنبه 28 شهریور 1397 | به روز شده: 32 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 28 آبان 1396 - 14:06:10 | کد مطلب: 389851 چاپ

بازدید لاریجانی از شهرستان سرپل‌ذهاب و مسکن‌مهر این منطقه

ایران > قوای سه‌گانه - همشهری آنلاین:
رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه پس از بازدید از منطقه ازگله به سرپل ذهاب رفته و در جریان مشکلات زلزله زدگان این شهرستان قرار گرفت.

ایسنا نوشت: علی لاریجانی در بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه پس از بازدید از منطقه ازگله، به سرپل ذهاب رفته و در جریان مشکلات زلزله زدگان این شهرستان قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی، از مسکن مهر این منطقه نیز بازدید به عمل آورد و در گفت و گو با مردم سرپل ذهاب در جریان مشکلات مردم و این منطقه زلزله زده قرار گرفت.

در این بازدید همچنین، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن گفت‌وگو با زلزله زدگان سرپل ذهاب به بررسی مشکلات آنها پرداختند.

در این بازدید، همچنین جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از جمله فرهاد تجری، شهاب نادری ، سیدجواد حسینی کیا، سیدقاسم جاسمی، حشمت الله فلاحت پیشه، احمد صفری، همچنین بازوند استاندار کرمانشاه و کرباسیان وزیر امور اقتصاد و دارایی، لاریجانی را همراهی می کنند و از نزدیک در جریان وضعیت مناطق زلزله زده استان کرمانشاه قرار گرفتند.