سه شنبه 21 آذر 1396 | به روز شده: 14 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 19 مهر 1396 - 12:03:18 | کد مطلب: 384818 چاپ

نتایج بازی‌های کشوری ورزشکاران پیوند اعضا

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
بازی های کشوری پیوند اعضا در جزیره کیش با معرفی نفرات برتر و اعلام رنکینگ کشوری به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، دومین دوره بازی‌های کشوری پیوند اعضا با شرکت ورزشکاران 24 استان در جزیره کیش برگزار شد و ورزشکاران در رشته‌های دو و میدانی، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دارت، اسکواش، بولینگ و دوچرخه‌سواری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان بازی‌ها در بخش بانوان تیم‌های اصفهان، همدان و کردستان به ترتیب اول تا سوم شدند و استان‌های تهران، اصفهان و فارس مقام‌های اول تا سوم بخش آقایان را کسب کردند. نفرات برتر انفرادی بانوان و آقایان در رده‌های سنی مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

  • دو و میدانی- 100 متر- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: مریم شریفی- اصفهان- 15.92 ثانیه
دوم: فاطمه گلریز فردی- اصفهان- 17.41 ثانیه
سوم: زیبا رفیعی‌تبار- خوزستان- 20.78 ثانیه

  • دو و میدانی- پرتاب توپ- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: زیبا رفیعی‌تبار- خوزستان- 29.55 متر
دوم: فاطمه گلریز فردی- اصفهان- 23.18 متر
سوم: زهره اکبری- چهار محال و بختیاری- 21.46 متر

دو و میدانی- 100 متر- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: سید امیر بهرامی- اصفهان- 12.65 ثانیه
دوم: فواد خوزم- کردستان- 12.87 ثانیه
سوم: بهمن ساعدی‌فرد- اردبیل- 13.73 ثانیه

  • دو و میدانی- 100 متر- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: سعید منتظرپرچی- مازندران- 11.58 ثانیه
دوم: مصطفی مستقیم‌زاده- خوزستان- 12.60 ثانیه
سوم: موسی خلیفه- فارس- 12.82 ثانیه

  • دو و میدانی- 200 متر- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: فواد خوزم- کردستان- 28.46 ثانیه
دوم: بهمن ساعدی‌فرد- اردبیل- 29.20 ثانیه
سوم: شاهین وهاب‌زاده- اردبیل- 34. 89 ثانیه

  • دو و میدانی- 200 متر- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: سعید منتظرپرچی- مازندران- 24.27 ثانیه
دوم: مصطفی مستقیم‌زاده- خوزستان- 26.67 ثانیه
سوم: محمد نادری- چهار محال و بختیاری- 37.13 ثانیه

  • دو و میدانی- 400 متر- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: داود دارابی- اصفهان- 1:12.16 ثانیه
دوم: مسلمان نریموسا- خوزستان- 1:19.63 ثانیه
سوم: اصغر پنداشته- اردبیل- 1:41.00 ثانیه

  • دو و میدانی- پرتاب وزنه- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: سعید بهزادی- مازندران- 8.87 متر
دوم: جابر تیما- گلستان- 8.62 متر
سوم: سعیدرضا ذکری- یزد- 7.21 متر

  • دو و میدانی- پرتاب نیزه- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: سعید بهزادی- مازندران- 34.30 متر
دوم: علی سینا صیادی- کهگیلویه و بویر احمد- 20.33 متر
سوم: احسان حیدری- چهار محال و بختیاری- 11.17 متر

  • دو و میدانی- پرتاب توپ- رده سنی 40 تا 49 سال

اول: انعام رهبر- تهران- 66.06 متر
دوم: قدرت‌اله کیانپور- خوزستان- 65.20 متر
سوم: وحید طهماسبی- تهران- 51.67 متر

  • دو و میدانی- پرتاب دیسک- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: سعیدرضا ذکری- یزد- 24.63 متر
دوم: جابر تیما- گلستان- 20.63 متر
سوم: احسان حیدری- چهار محال و بختیاری- 12.17 متر

  • دارت- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: مریم فریدونی- همدان
دوم: الناز ایزدی- اصفهان
سوم: زهرا علی‌خاصی- اصفهان

  • دارت- رده سنی 40 تا 49 سال

اول: طاهره شمخانی- همدان
دوم: اعظم زارعی- اصفهان
سوم: گلزار بابا خانی- زنجان

  • دارت- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: مصطفی آرمزد- همدان
دوم: زانکو الماسی- کردستان
سوم: امیر بنیلی- سمنان

  • دارت- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: سعید تسلیمی- اصفهان
دوم: علیرضا بیگی- خراسان رضوی
سوم: عباس شفعلی- سمنان

  • دارت- رده سنی 40 تا 49 سال

اول: مرتضی افضلی- اصفهان
دوم: علی تازیکه- گلستان
سوم: رضا عرب عامری- سمنان

  • بدمینتون- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: مریم رحمانی- اصفهان
دوم: فرشته کوهی- فارس
سوم: لادن آشنایی- کهگیلویه و بویر احمد

  • بدمینتون- رده سنی 40 تا 49 سال

اول: هایده اسلامی- فارس
دوم: رضوان نجارزاده- اصفهان
سوم: مریم بشاش- زنجان

  • بدمینتون- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: حسن رضایی- آذربایجان شرقی
دوم: احمد آق- گلستان
سوم: علیرضا والی‌پور- سمنان

  • بدمینتون- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: علیرضا روح‌پرورزاده- اصفهان
دوم: حمزه پیرمرادیان- اصفهان
سوم: بهرام اربابی- سیستان و بلوچستان

  • اسکواش- رده سنی 20 تا 29 سال

اول: فتانه فراهانی- مرکزی
دوم: شیوا سرحدی- تهران
سوم: سمانه ملکی- مرکزی

  • اسکواش- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: مرضیه یارخلجی- تهران
دوم: اعظم غفاری شریف- همدان
سوم: سمیه کریمی- همدان

  • اسکواش- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: محمدجواد فلاحی- فارس
دوم: بابک به‌ور- تهران
سوم: یونس مهدوی- گلستان

  • تنیس روی میز- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: بهاره بیگی- همدان
دوم: محیا حق‌نظری- همدان
سوم: آرزو پارسا- سمنان

  • تنیس روی میز- رده سنی 40 تا 49 سال

اول: مهری اسکندری- مرکزی
دوم: مرضیه فرح‌دل- خراسان شمالی
سوم: شیرین احمدی- کردستان

  • تنیس روی میز- رده سنی 19 تا 29 سال

اول: سید مجتبی احمدی- فارس
دوم: سینا عسکری- مرکزی
سوم: جواد قزل‌سفلی- گلستان

  • تنیس روی میز- رده سنی 30 تا 39 سال

اول: جواد رحمانی‌پناه- تهران
دوم: روح‌اله قموشی رامندی- قزوین
سوم: دانیال علیجانی- مازندران

  • تنیس روی میز- رده سنی 40 تا 49 سال

اول: بابک فتاحی- اصفهان
دوم: رامین مهدی‌نژاد- تهران
سوم: بیژن مونسی‌فر- اصفهان