جمعه 30 شهریور 1397 | به روز شده: 17 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 2 مهر 1396 - 18:10:37 | کد مطلب: 383286 چاپ

یک میلیارد پرداختی هدایتی برای بازگشت طارمی چه‌شد؟

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس ادعا کرده بود ۱.۶ میلیارد برای بازگشت مهدی طارمی هزینه کرده بود و به همین خاطر پرسپولیس نباید محروم می‌شد.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس به دلیل ترک اردوی ریزه اسپور ترکیه در فصل گذشته و بازگشت به جمع سرخپوشان تهرانی با حکمی از سوی فیفا 4 ماه از حضور در میادین محروم شده است.

پس از اعلام این حکم بود که حسین هدایتی، عضو سابق و متمول هیات مدیره پرسپولیس ادعا کرد برای بازگشت طارمی به جمع سرخپوشان یک میلیارد و 650 میلیون هزینه کرده است و بدین ترتیب نباید محرومیتی در این مورد متوجه پرسپولیس و طارمی باشد.

این مبلغ که از سوی حسین هدایتی اعلام شده اما به طور دقیق یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون بوده و 450 میلیون هم به رامین رضاییان پرداخت شد.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که مبلغ پرداخت شده توسط هدایتی به خود طارمی واگذار شده است تا خود او نسبت به جلب رضایت ریزه اسپور پرداخت کند ولی این پول توسط مهاجم پرسپولیس در جای دیگری هزینه شده است.

قرار بود از این مبلغ 500 میلیون تومان آن به باشگاه ترکیه‌ای پرداخت شود و 650 میلیون آن به خود طارمی برسد ولی مهاجم پرسپولیس کل مبلغ را برای خودش نگه داشت و با توجه به اینکه در زمان خروجش از ترکیه با مشکلی همراه نبود، در بازگشت آن را در جای دیگری هزینه کرد.

طارمی پس از دریافت پول از سوی هدایتی، بدون جلب رضایت باشگاه ترکیه‌ای به تهران برگشت و با پرسپولیس قرارداد امضا کرد ولی ظاهراً پولی این وسط به ریزه اسپور پرداخت نشده است و طارمی آن مبلغ را به خرید اتومبیل جدید خود اختصاص داد.

طارمی پس از بازگشت به ایران یک دستگاه اتوموبیل پورشه خرید و گفته می‌شود پرداختی حسین هدایتی در این راه هزینه شده است.