یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 7 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 11 شهریور 1396 - 20:11:52 | کد مطلب: 380974 چاپ

قاتل فاطمه کوچولو صحنه جنایت را بازسازی کرد

اجتماع > اجتماعی - زن افغان که با انگیزه سرقت النگوی طلا، فاطمه کوچولو، دختر پنج‌ساله فریمانی را به قتل رسانده بود مقابل چشمان کارآگاهان و پدر و مادر داغدار فاطمه صحنه جنایت را بازسازی کرد.

اين جنايت عصر روز جمعه سوم شهريور‌ماه در شهرستان فريمان واقع در استان خراسان‌رضوي اتفاق افتاد. آن روز دختري پنج‌ساله به نام فاطمه در خانه پدربزرگش به طرز مشكوكي به قتل رسيد و بررسي‌ها نشان مي‌داد النگوي وي سرقت شده است. با آغاز تحقيقات از شهرستان تربت‌جام خبر رسيد مأموران زني افغان را به اتهام سرقت طلاهاي چند دختربچه دستگير كرده‌اند.

او در جريان تحقيقات به قتل فاطمه اعتراف كرد. اين زن 40ساله، ظهر ديروز به محل وقوع جنايت منتقل شد و صحنه جنايت را بازسازي كرد. ماموران يك عروسك به‌دست متهم دادند و او نشان داد كه چطور فاطمه كوچولو را به دستشويي كشانده و وي را به قتل رسانده است.

او گفت: پيش از اين دو مرتبه به محل حادثه رفته بودم و مي‌دانستم فاطمه گاهي از خانه خودشان به خانه پدربزرگش مي‌رود. آن روز ديدم در خانه پدربزرگش باز است و او به تنهايي در حياط است. من هم وارد حياط شدم و تا نزديك وانتي كه آنجا پارك بود رفتم و دختربچه را صدا كردم. همين كه او جلو آمد جلوي دهانش را گرفتم و او را داخل دستشويي كه گوشه حياط بود بردم. در آنجا گلويش را فشار دادم و وقتي بي‌حال شدم النگويش را سرقت و با خودروي همدستم كه مردي جوان است فرار كردم. پس از بازسازي صحنه جنايت متهم به بازداشتگاه منتقل شد و تحقيقات در اين‌باره ادامه دارد.