یکشنبه 3 تیر 1397 | به روز شده: 35 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 30 مرداد 1396 - 21:30:45 | کد مطلب: 379896 چاپ

زن ۷۳ ساله قربانی اسیدپاشی مرموز

اجتماع > اجتماعی - ۲ مرد درحالی‌که کلاه‌کاسکت به سر داشتند به پیرزنی در غرب تهران حمله کرده و روی او اسید پاشیدند. شامگاه ۲۴مردادماه پیرزنی پس از خروج از مطب پزشک به سمت خانه‌اش در غرب تهران رفت که در یک کوچه خلوت هدف حمله ۲مرد قرار گرفت.

آنها كلاه كاسكت به سر داشتند و يكي از آنها ظرفي در دست داشت كه محتويات آن را به روي پيرزن ريخت و هر دو سوار برموتور گريختند. با گزارش ماجرا به پليس، تحقيقات آغاز شد تا اينكه دختر و پسر قرباني روز گذشته به شعبه ششم دادسراي جنايي تهران رفتند و به طرح شكايت پرداختند. دختر قرباني گفت: مادرم از ناحيه صورت، ‌دست و پا دچار سوختگي شده و در بيمارستان بستري است. او اسيدپاش‌ها را نشناخته اما حدس مي‌زنيم كه كار مستأجر سابق مادرم باشد.

او ادامه داد: اين تنها حادثه‌اي نيست كه در چند‌ماه اخير براي ما رخ داده است. مدتي قبل به خانه مادرم دستبرد زده شد و 5 ميليون تومان پول و مدارك به سرقت رفت. از سوي ديگر براي برادرم پاپوش درست كردند و با جاسازي مواد‌مخدر در مغازه‌اش كاري كردند كه وي مدتي به زندان افتاد. ما با تنها كسي كه خصومت داريم مستأجر سابق مادرم است كه وقتي در خانه او زندگي مي‌كرد مدام با هم اختلاف داشتند. وقتي مادرم جوابش كرد تهديد كرد كه بالاخره يك روز انتقامش را مي‌گيرد. تحقيقات براي شناسايي و دستگيري عاملان اسيدپاشي ادامه دارد.