پنج شنبه 31 خرداد 1397 | به روز شده: 35 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 24 مرداد 1396 - 12:10:44 | کد مطلب: 379312 چاپ

اصفهان مقام نخست مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور را از آن خود کرد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی کشور بانوان کارگر با قهرمانی تیم استان اصفهان در گیلان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های کارگری، چهاردهمین دوره رقابت‌های آمادگی جسمانی قهرمانی بانوان کارگر کشور با قهرمانی استان اصفهان به پایان رسید.

در این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی گیلان (شهرستان انزلی) برگزار شد، ٢٠ تیم از ١٩ استان شرکت داشتند که تیم استان اصفهان به مقام نخست دست یافت، استان فارس با اختلاف اندک به مقام دوم تیمی دست پیدا کرد و استان گیلان (میزبان) در جایگاه سوم ایستاد.

بر همین اساس و در رده سنی اول (٢٧-٢٠ سال)، سیما فرجی از استان مرکزی مقام اول، شیما فقیهی ازاصفهان مقام دوم و لیلا سعادتی از استان اردبیل مقام سوم را از آن خود کردند.

در رده سنی دوم (٣٥-٢٨ سال)، مهین رحیمی دمیرچلی از استان اردبیل مقام اول، صفیه‌السادات موسویان از استان اصفهان مقام دوم و فریبا سرلک ازتهران مقام سوم را به دست آوردند.

در رده سنی سوم (٤٣-٣٦ سال)، مریم نوری نصرآبادی از اصفهان، منور صفاری از استان گیلان و فاطمه قویدل از تهران عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رده سنی چهارم (٤٤ سال به بالا)، فاطمه میرشکاری از استان فارس مقام اول، مهری نقوی از استان اصفهان مقام دوم و شهلا ساغری‌چی از استان ایلام مقام سوم را به خود اختصاص دادند.