دوشنبه 25 تیر 1397 | به روز شده: 2 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 21 مرداد 1396 - 21:28:11 | کد مطلب: 379030 چاپ

ماجرای یک شب‌ مرموز در قرار اینستاگرامی دختر و پسر جوان

اجتماع > اجتماعی - دختر ایرانی مقیم سوئد پس از سفر به ایران با دوست تلگرامی‌اش قرار گذاشت اما این قرار شب‌مرموزی را برای او رقم زد.

پنجشنبه گذشته دخترجواني به كلانتري عباس آباد رفت و خبر از سرقت ساعت 80 ميليون توماني، ‌موبايل و اموالش در يك شب مرموز داد. وي در توضيح ماجرا گفت: به همراه خاله‌ام در سوئد زندگي مي‌كنم. چند‌ماه پيش از طريق اينستاگرام با پسري به نام كيارش آشنا شدم. با هم از طريق فضاي مجازي در ارتباط بوديم تا اينكه مدتي قبل براي ديدن مادرم كه در تهران زندگي مي‌كند به ايران سفر كردم و با كيارش قرار گذاشتم.

وي ادامه داد: به پيشنهاد كيارش به يك رستوران خارجي رفتيم. در آنجا پس از خوردن يك نوشيدني حال من دگرگون شد. از رستوران كه بيرون آمديم پشت فرمان ماشين كيارش نشستم اما چون تعادل نداشتم تصادف كردم. پس از آن بيهوش شدم و چيزي به‌خاطر ندارم. وقتي چشمانم را باز كردم ديدم مقابل در خانه مادربزرگم هستم. وقتي وارد خانه شدم باز از حال رفتم. چشمانم را كه باز كردم ديدم پاهايم به‌شدت كبود است، ‌روي دستم آثار تزريق است و تمام اموالم ازجمله ساعت 80ميليوني ام سرقت شده است. با كيارش تماس گرفتم اما او مدعي شد شب حادثه حال خودش هم خراب شده و چيزي به‌خاطر ندارد.

با اين شكايت، كيارش به دادسرا احضار شد و وقتي مقابل قاضي سيدسجاد منافي‌آذر قرار گرفت، گفت: شب حادثه وقتي طناز با ماشينم تصادف كرد، چرخ‌هاي ماشين دچار مشكل شد. نمي‌دانم داخل نوشيدني چه بود كه مرا گيج كرده بود. مجبور شدم براي اينكه طناز را سالم به خانه مادربزرگش برسانم، يك خودروكرايه كنم. داخل ماشين بوديم كه طناز از من خواست تا چيزي بخرم.

من هم از ماشين پياده شدم اما وقتي برگشتم ديدم نه خبري از ماشين است نه طناز. من در خيابان‌ها سرگردان بودم تا صبح شد و به خانه‌ام رفتم. از طرفي به‌شدت نگران طناز بودم كه خوشبختانه خودش با من تماس گرفت و ديدم حالش خوب است. او از من پرسيد كه شب حادثه چه اتفاقي رخ داد كه برايش توضيح دادم. باتوجه به مرموز بودن حادثه، قاضي جنايي دستور بازداشت پسرجوان را صادر كرده تا با انجام تحقيقات معماي اين حادثه اسرار‌آميز آشكار شود.