شنبه 31 شهریور 1397 | به روز شده: 43 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 24 اسفند 1395 - 10:56:32 | کد مطلب: 365036 چاپ

ورود ۱.۵میلیون «نوگواهینامه» به خیابان‌های شهر؛نوروز برف و بارانی

اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: هواشنایی پیش بینی کرده که امسال در ایام نوروز شاهد بارش برف و باران هستیم؛ از این رو باید با توجه به شرایط ویژه جوی، رانندگی قابل قبولی از سوی رانندگان ارایه شود.

به گزارش مهر سردار تقی مهری در مراسم آغاز رزمایش ترافیکی نوروز ۹۶ گفت: این رزمایش با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی شده است و همه همکاران با تمام توان از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین با شعار پرهیز از خطر آرامش در سفر برای برقراری نظم و انضباط ترافیکی به صحنه آمده‌اند.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه نوروز امسال با نوروزهای سال‌های دیگر تفاوت دارد، افزود: در ۱۱ ماهه گذشته یک و نیم میلیون «نو گواهینامه» به تعداد رانندگان اضافه شده‌ و همچنین قریب به ۱۹ میلیون خودرو و ۱۲ میلیون موتورسیکلت شماره گذاری شده که همین شرایط را متفاوت می‌کند البته همه خدمت‌گزاران نیروی انتظامی و همه دستگاه‌های خدماتی به عنوان نماینده دستگاه‌های خدماتی سعی می‌کنند تعطیلات بی‌خطری را برای شهروندان رقم بزنند.

وی گفت: هواشنایی پیش بینی کرده که امسال در ایام نوروز شاهد بارش برف و باران هستیم؛ از این رو باید با توجه به شرایط ویژه جوی، رانندگی قابل قبولی از سوی رانندگان ارایه شود و هم اینکه مأموران پلیس راهور با حضور پررنگ در جاده‌ها آرامش را به رانندگان القا کنند.