چهارشنبه 28 شهریور 1397 | به روز شده: 22 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 1 مهر 1394 - 00:28:10 | کد مطلب: 308195 چاپ

تولید لوح فشرده چندرسانه‌ای خانواده ایرانی

میزآنلاین > گزارش - همشهری آنلاین:
لوح فشرده چند رسانه‌ای خانواده ایرانی به مناسبت هفته ازدواج در استان البرز تولید و عرضه آن آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: این لوح چند رسانه‌ای با همکاری سازمان های مردم نهاد حوزه خانواده و جوانان تولید و عرضه شده است.

قدرت الله شمیرانی افزود: ارائه این لوح فشرده چند رسانه ای ادای دِینی است به سنت های ماندگار ایرانی اسلامی و اینکه حفظ آنها از وظایف هر ایرانی محسوب می شود.

وی گفت: این لوح در پنج بخش تدوین و تلاش شده است با نگاهی دقیق به ابعاد مختلف زندگی و جایگاه اعضای خانواده وظایف و جایگاه آنها را ترسیم کند.

شمیرانی در ادامه اضافه کرد: در بخش گردشگری ایرانی اصول گردشگری حرفه ای و پیشنهادهایی برای ایرانگردی، آموزش عکاسی و فیلمبرداری ارائه شده است.

وی افزود: در بخش پدر خانواده آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی برای پدر خانواده با ارائه جذاب در حوزه هایی نظیر خودشناسی، روش های زندگی، آموزش های مجازی و اصول کسب روزی حلال آورده شده است.

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان البرز مادر خانواده را دیگر بخش این لوح عنوان کرد و گفت: آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی برای مادر خانواده با ارائه جذاب در حوزه هایی نظیر روش های زندگی، آموزش آشپزی و مدیریت مالی خانه لحاظ شده است.

این مسئول گفت: آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی برای فرزندان در حوزه هایی نظیر دانستنی ها، روش های زندگی، بازی و سرگرمی در این بخش گنجانده شده است.

وی ادامه داد: سبک زندگی فاطمی نیز بخش پایانی محصول فرهنگی است که مروری بر سبک زندگی و سیره خانواده پاک حضرت زهرا(س) دارد و تلاش دارد آنها را به نسل جوان منتقل کند.