چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 8 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 25 آذر 1393 - 17:53:51 | کد مطلب: 281257 چاپ

اولین انتصاب فرهادی؛ مهراد از مرکز اطلاع‌رسانی علوم و فناوری رفت

اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی رئیس جدید مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام را منصوب کرد.

به گزارش تسنیم، دكتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، محمدجواد دهقانی را به عنوان رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام منصوب کرد.

در حكم انتصاب دهقانی آمده است: انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و سرپرستی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و در چارچوب برنامه‌ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید.

بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیئت‌ علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان و تحقق سیاست‌های توسعه علمی همه‌جانبه ایفا نمایید.

فرهادی در نامه جداگانه‌ای از خدمات جعفر مهراد در دوران ریاست مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و سرپرستی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام قدردانی کرد.

دهقانی دانشیار دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شیراز بوده و پیش از این نیز معاونت آموزشی و پژوهشی این دانشگاه را عهده‌دار بوده است.